Pierwsza miłość | odc. 3635

serial obyczajowy Polska 2022-2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Daria widzi w snach ludzi, których kiedyś znała. Jadwiga stara się wykorzystać to do własnych celów. Michał zostaje zaatakowany przez kierownika budowy, który został obarczony winą za jego błędy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne perypetie Marysi Radosz (Aneta Zając) oraz jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Obie doświadczają w życiu zarówno radości, jak i smutku. Poznamy też kolejne losy mieszkańców Wadlewa, którzy wciąż borykają się ze skutkami udziału w reality show.

W tym odcinku

"Daria" widzi w snach ludzi, których kiedyś znała. Jadwiga stara się wykorzystać sytuację dziewczyny do własnych celów. Poszkodowana nie wie, że w jej otoczeniu jest ktoś, komu szczerze zależy na znajomości z nią. Michał zostaje zaatakowany przez kierownika budowy, który z niejasnych dla niego przyczyn został obarczony winą za błędy Domańskiego. Artur z zaskoczeniem uświadamia sobie, że podczas jego nieobecności w biurze dużo się działo. Tomek nie potrafi mu wybaczyć, że przemilczał temat choroby Kingi. Roman zauważa, że Amelka doskonale gra w szachy. Postanawia umożliwić dziewczynce udział w lokalnym turnieju.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...