Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3635

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wieczorem Roxy informuje Sebę, że jej ojciec trafił na kardiologię. Rano siostrzeniec z Heblem odwiedzają Niuńka. Przyjaciel wyznaje Ryszardowi w tajemnicy, kto doprowadził go do takiego stanu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Wieczorem Roxy informuje Sebę, że jej ojciec trafił na kardiologię. Rano siostrzeniec z Heblem odwiedzają Niuńka. Przyjaciel wyznaje Ryszardowi w tajemnicy, kto doprowadził go do takiego stanu - była żona Dana. Mężczyzna jest gotowy na wiele, by się od niej uwolnić. Może zapłacić nawet... własnym życiem. Roma rozpoczyna pierwszy dzień pracy. Przeprasza Martę za swoje dawne przewinienia. Zapewnia też, że się zmieniła. Zapowiada się obiecująca współpraca. Kiedy jednak Lenarska dowiaduje się o zatrudnieniu Filipa w charakterze grafika telewizyjnego, staje się czujna i podejrzliwa. Antosia odbiera wyniki badań prenatalnych. Okazują się one druzgocące, gdyż u płodu stwierdzono zespół Patau. Lekarka, która prowadzi ciążę, wyjaśnia, na czym polega schorzenie. To nieuleczalne wady u dziecka. Z ich powodu prawdopodobnie nie dożyje ono porodu. Pani doktor zaleca mocno zaskoczonej pacjentce kontakt z psychologiem. Weronika nie ma pojęcia, jak pomóc.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...