Pierwsza miłość | odc. 3634

serial obyczajowy Polska 2022-2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Karol szuka kozła ofiarnego, który weźmie na siebie winę za tragiczny wypadek na placu budowy - zawalenie się hali. Śmiałek chce poznać brata Krystyny. Prosi, by zaprosiła go do Wadlewa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne perypetie Marysi Radosz (Aneta Zając) oraz jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Obie doświadczają w życiu zarówno radości, jak i smutku. Poznamy też kolejne losy mieszkańców Wadlewa, którzy wciąż borykają się ze skutkami udziału w reality show.

W tym odcinku

Karol szuka kozła ofiarnego, który weźmie na siebie winę za wypadek na placu budowy - zawalenie się hali. Sprawę ma zbadać inspektor, który jest dawnym znajomym Wekslera. Ich ścieżki rozeszły się jednak w dramatycznych okolicznościach. Śmiałek chce poznać brata Krystyny i prosi, by zaprosiła go do Wadlewa. Gdy mężczyzna w końcu się zjawia, dochodzi do niezręcznej sytuacji. Roman martwi się swoim zniszczonym garniturem. Obawia się, że nie będzie miał w czym iść na własny ślub. Kinga postanawia powiedzieć synom o swojej chorobie. Chce przekazać im tę informację podczas rodzinnego obiadu. Jolka nie jest zadowolona, że Tomek odwiedza matkę, i wyraźnie daje mu to do zrozumienia.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...