#BringBackAlice (5)

serial kryminalny Polska 2023  dla dorosłych
zdjęcie

W skrócie

Alicja zabiera znajomych do miejsca, gdzie bawili się w noc jej zaginięcia. Ma nadzieje, że w końcu powiedzą, co się wówczas wydarzyło. Jednocześnie dziewczyna poświęca coraz więcej uwagi Jankowi.

Oglądaj w telewizji

Wt 10.10 20:10
HBOlogo
Wt 10.10 21:00
HBO 3logo
Śr 11.10 3:10
HBO 3logo
Czw 12.10 23:10
HBO 2logo
So 14.10 12:15
HBO 3logo
Nd 15.10 19:00
HBO 3logo

Opis

Trójmiastem wstrząsa informacja o zaginięciu popularnej influencerki Alicji Stec (Helena Englert). Po roku intensywnych poszukiwań nastolatka zostaje odnaleziona w tajemniczych okolicznościach. Szybko się jednak okazuje, że niemal nic z tego okresu nie pamięta. Nie wszyscy jednak wierzą, że straciła pamięć. Wkrótce wychodzi na jaw, że tego samego dnia co Alicja zniknęła bez śladu także inna nastolatka, Wera. Brat zaginionej, Tomek, podejrzewa, że to dawna influencerka może być kluczem do odnalezienia jego siostry. Tymczasem powrót Alicji paradoksalnie wywołuje konflikty w grupie jej przyjaciół. Jego prawdziwym źródłem jest łączący ich mroczny sekret.

W tym odcinku

Alicja zabiera znajomych do miejsca, gdzie bawili się w noc jej zaginięcia. Ma nadzieje, że w końcu powiedzą jej, co się wówczas wydarzyło. Jednocześnie dziewczyna poświęca coraz więcej uwagi Jankowi. Tymczasem narastają problemy Patryka. Chłopak w końcu odkrywa, kto ponosi za to winę. Relacja Tomka i Pauli zacieśnia się. Pewnego dnia młody mężczyzna przeszukuje telefon Alicji. Odkrywa, że ona też ma przed nim tajemnice.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...