Komisarz Rex: Promienie zemsty (15)

(Kommissar Rex: Strahlen der Rache)

serial kryminalny Niemcy/​Austria 2001
zdjęcie

W skrócie

Popularna piosenkarka Michelle Lang ginie w pożarze własnego samochodu. Alex orientuje się, że nie był to wypadek. Śledztwo zawęża krąg podejrzanych do dwóch mężczyzn...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wilczur Rex jest wiernym partnerem komisarza Aleksa Brandtnera (Gedeon Burkhard) z wiedeńskiego wydziału zabójstw. Podczas gdy ten ostatni rozwiązuje zagadki kryminalne drobiazgowo, polegając na doświadczeniu i umiejętnościach zawodowych, Rex kieruje się wspaniałą psią intuicją. Dzięki niej rozpoznaje przestępców na odległość. Ponadto Rex uwielbia pościgi.

W tym odcinku

Popularna piosenkarka Michelle Lang ginie w pożarze własnego samochodu. Alex orientuje się, że nie był to wypadek i że wiele osób mogło chcieć jej śmierci. Śledztwo zawęża krąg podejrzanych do dwóch mężczyzn, którzy pozostawali w bliskich stosunkach z ofiarą, kompozytora Daniela Trauna i strażaka Patricka Jobsta. Traun kiepsko znosił kaprysy swojej partnerki, natomiast Jobst mógł mieć żal do Michelle, która porzuciła go dla Daniela. Brandtner próbuje ustalić, który z nich dopuścił się tej okrutnej zbrodni.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...