Barwy szczęścia | odc. 2830

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Rozczarowana bezczynnością policji Gabrysia tworzy w sieci forum. Liczy, że pozna inne ofiary oszusta. Bruno wraca do stęsknionej Bożeny, która nie wie, co wydarzyło się między mężem a recepcjonistką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Rozczarowana bezczynnością policji Gabrysia wciąż usiłuje odnaleźć w internecie Jacka. Tworzy w sieci forum, mając nadzieję, że pozna inne ofiary oszusta. Jednak reakcje internautów na opowiedzianą przez nią historię ją załamują. Wkrótce do Niedzielskiej odzywa się kolejna oszukana kobieta. Oliwka martwi się o Kajtka. Bezskutecznie próbuje się z nim skontaktować. Chłopak jednak nie odbiera od niej telefonów. Na dodatek Madzia wraz z Wiktorem wpraszają się na randkę Zbrowskiej z Kępskim w kinie. Karolina unika Stańskiego po tym, co między nimi zaszło. Nie udaje im się porozmawiać przed wyjazdem biznesmena na Mazury. Bruno wraca do stęsknionej za nim Bożeny. Żona mężczyzny nie ma jednak pojęcia o tym, co wydarzyło się pomiędzy nim a recepcjonistką w hotelu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...