Barwy szczęścia | odc. 2829

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bruno wraca do Warszawy, by złożyć zeznania w prokuraturze w sprawie Karoliny. Stański przechodzi na dietę, która ma poprawić jego płodność. Vincenzo obiecuje załatwić mu ostrygi z Sycylii.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Stański wraca do Warszawy, by pomóc Karolinie. Składa w sprawie recepcjonistki zeznania w prokuraturze. Gdy później ponownie żali się przyjaciółce na zachowanie żony, ich rozmowa kończy się namiętnymi chwilami w gabinecie mężczyzny. Niedzielska musi już wracać do pracy w szkole. Profesor Kujawiak niechętnie chce oddać jej władzę i próbuje przekonać koleżankę na wzięcie dłuższego urlopu. Darek, chcąc pocieszyć przyjaciółkę, zabiera ją na trening piłkarski. Wysiłek fizyczny pomaga Gabrysi chociaż na chwilę zapomnieć o zmartwieniach. Borys przechodzi na dietę, która ma poprawić jego płodność. Gdy mówi Vincenzo o swoim problemie, ten obiecuje załatwić mu prosto z Sycylii ostrygi.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...