Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3634

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W pracy z Igorem spotyka się kobieta, której syna Bartka pobito na śmierć. Matka wini Judytę Bradecką, właścicielkę klubu sztuk walki, w którym trenował chłopak. Nowak odkrywa nowe fakty.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

W pracy z Igorem spotyka się kobieta, której syna Bartka pobito na śmierć. Matka wini Judytę Bradecką (Anna Dereszowska), właścicielkę klubu sztuk walki, w którym trenował chłopak. Nowak zdobywa od Sławka więcej informacji - sprawa ma związek z narkotykami. Kiedy dziennikarz ogląda zdjęcia zamordowanego, zdaje sobie sprawę, że był on zakochany w Bradeckiej. Igor kontaktuje się z podejrzaną. Seba żali się Heblowi. On i jego narzeczona nie mogą o niczym decydować w sprawie wesela, wszystko ustala ojciec panny młodej. Ryszard postanawia wyjaśnić sytuację. Wieczorem żona żąda od Niuńka comiesięcznego haraczu, w przeciwnym razie doniesie do skarbówki. Zdenerwowany mężczyzna łapie się za serce. Kuba wraca do Berlina. Wcześniej znów przeprasza wybrankę za zdradę, a także zarażenie kiłą. Majka mu wybacza. Wie, że sama jest winna. Wieczorem Karol znajduje jej leki. Rozpoznaje specyfiki. Żąda od brata, by zachował się odpowiedzialnie. Dex dzwoni do wszystkich poprzednich partnerek.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...