Barwy szczęścia | odc. 2828

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Oliwka przypadkiem spotyka Kajtka. Zauważa, że jej były chłopak jest w opłakanym stanie. Grzelakowie wybierają się na badania płodności. Borys bardzo stresuje się przed wizytą w klinice.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

O poranku Tomasz zawozi Oliwkę do pracy po tym, jak spędzili razem miły weekend. Madzia zaś umawia się z Wiktorem na kolejną lekcję jazdy na deskorolce. Innym razem Zbrowska przypadkiem spotyka Kajtka. Zauważa, że jej były chłopak jest w opłakanym stanie. Grzelakowie wybierają się na badania płodności. Borys stresuje się przed wizytą w klinice. Wątpliwości również ma Aldona. Martwi się, że brak dziecka może zniszczyć ich małżeństwo. Darek zapewnia Gabrysi schronienie po tym, jak padła ofiarą oszustwa. Niedzielska orientuje się, że policja wcale nie próbuje odnaleźć jej fałszywego narzeczonego. W związku z tym kobieta postanawia sama wytropić mężczyznę w internecie. Podejrzewa, że oszust może być znów obecny na portalach randkowych, gdzie szuka kolejnej naiwnej ofiary.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...