Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3633

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Filip po rozwodzie wraca do Warszawy i szuka pracy. Marta podpowiada, by złożył portfolio w jej stacji. W pracy zszokowana Leśniewska spotyka Romę, która przed laty niemal zniszczyła jej życie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Filip po rozwodzie wraca do Warszawy i szuka pracy. Marta podpowiada, by złożył portfolio w jej stacji. W pracy zszokowana Leśniewska spotyka Romę (Julia Kamińska), która przed laty niemal zniszczyła jej życie. Błaga ona o zatrudnienie. Opowiada też dawnej rywalce, w jak dramatycznej sytuacji życiowej się znalazła. Iga trafia w przychodni na ofiarę napadu. Atak przebiegał identycznie, jak w przypadku badanego przez policję morderstwa. Przybysz informuje o wszystkim Roberta. Ignacy broni napastowanej przez chuliganów dziewczyny. Młody Brzozowski, po szkoleniu Tadeusiaka, skutecznie odpiera ich ataki. Michał znów otrzymuje telefon od dyrektorki szkoły. Jarkowi śnią się koszmary o nauczycielce fizyki. Nie może jednak okazywać strachu podczas rozmowy z nią. Niestety, ostatecznie pokornie przyjmuje obelgi oraz warunki apodyktycznej kobiety. Eliza idzie na rozmowę o pracę załatwioną przez Koskinena. W obliczu awarii sąsiad niesie ją na rękach do taksówki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...