Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3632

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Michał przychodzi do szkoły syna. Oskarża o kradzież i bandytyzm uczniów prześladujących Ignacego. Andrzej przekazuje kochance dobre wieści - decyzja o rozwodzie z Justyną już zapadła.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Michał przychodzi do szkoły syna. W gabinecie dyrektorki oskarża o kradzież i bandytyzm uczniów prześladujących Ignacego. Tymczasem zjawiają się tam wszyscy trzej chłopcy. Okazuje się, że znowu się bili, jednak tym razem Ignaś jest oskarżony o napaść. Iga przybywa na komisariat razem z dzieckiem. Dowiaduje się, nad czym pracują koledzy. Rozwiązują zagadkę morderstwa. Jest przejęta, ponieważ do zbrodni doszło w miejscu, gdzie spaceruje z córeczką. Darek przegląda nagranie z monitoringu. Widzi, że to Magda zostawiła anonim w aucie Gabryszewskiego, torpedując sprawę prowadzoną przez kancelarię Zakościelnego. Andrzej przekazuje kochance dobre wieści - decyzja o rozwodzie z Justyną już zapadła. Jeszcze nie wie, co zrobiła. Maria obserwuje mieszkanie Bożeny dzięki ukrytej kamerze. Widzi, jak sąsiad przychodzi do lokum Nierzwickiej, a potem... szarpie ją i siłą podaje leki. Ziębowa natychmiast wzywa pomoc, Sławka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...