Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3631

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wściekła Magda czeka na Andrzeja w pokoju hotelowym. Justyna nie zamierza dłużej udawać przed dziećmi. Ich rodzina się rozpada i one muszą się o tym dowiedzieć. Zakościelna chętnie zniszczyłaby męża.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Maria pożycza od Franka szpiegowski gadżet: długopis wyposażony w kamerkę. Razem z Heleną wysyła listonosza Sokoła do mieszkania Bożenki z fikcyjnym przekazem pieniężnym. Sąsiad pokazuje umowę z Nierzwicką, po czym próbuje przejąć gotówkę. Zbyszek jednak upiera się, by przekazać przesyłkę właścicielce. Musi więc wejść do środka. Wykorzystując nieuwagę mężczyzny, zostawia długopis przy łóżku chorej. Sprzęt przekazuje obraz prosto do komputera Ziębów. Wściekła Magda czeka na Andrzeja w pokoju hotelowym. Justyna nie zamierza dłużej udawać przed dziećmi. Ich rodzina się rozpada i one muszą się o tym dowiedzieć. Zakościelna chętnie zniszczyłaby męża. Prawnik nabiera pewności, że to ona skomplikowała sprawę Gabryszewskiego, żeby się zemścić. Eliza musi przez trzy tygodnie nosić stabilizator. Nowy sąsiad, sprawca wypadku, wpada do niej z winem. Nauczycielka fizyki wyśmiewa oraz wyzywa Juniora. Chłopak skarży się rodzicom. Okazuje się, że Jarek miał z nią identyczne przejścia.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...