Hydraulicy z Białego Domu (5)

(White House Plumbers)

serial historyczny USA 2023  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Liddy dzieli się obawami dotyczącymi Hunta z Johnem Deanem. Próbuje też zawrzeć z mężczyzną układ. Tymczasem córka Howarda, Kevan, wykorzystuje tajny notatnik, aby przekonać ojca do wyjawienia prawdy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Rok 1971. Pracujący niegdyś dla FBI i CIA E. Howard Hunt (Woody Harrelson) i G. Gordon Liddy (Justin Theroux) zostają zatrudnieni w rezydencji prezydenta USA. Mężczyźni mają zbadać sprawę tajemniczego wycieku dokumentów z Pentagonu. Po pewnym czasie obaj trafiają do komitetu reelekcyjnego Richarda Nixona. Członkowie tego zespołu, którego zadaniem ma być zapewnienie prezydentowi pozostania na stanowisku na kolejną kadencję, tworzą plany różnego rodzaju tajnych operacji. Jedną z nich jest podłożenie podsłuchów w siedzibie sztabu wyborczego Partii Demokratycznej w kompleksie Watergate. Serial przedstawia kulisy jednej z największych afer politycznych w historii USA.

W tym odcinku

Liddy dzieli się swoimi obawami dotyczącymi Hunta z Johnem Deanem. Próbuje też zawrzeć z mężczyzną układ. Tymczasem córka Howarda, Kevan, wykorzystuje tajny notatnik, aby przekonać ojca do wyjawienia prawdy podczas zeznań w senacie. Niebawem prezydent zrzeka się swojego urzędu, a sytuacja obu mężczyzn ulega zmianie.

Występują

Zobacz także

Ładuję...