#BringBackAlice (4)

serial kryminalny Polska 2023  dla dorosłych

W skrócie

Michał wychodzi z aresztu dzięki pomocy brata. Po tym wydarzeniu w grupie znajomych pojawia się coraz więcej napięć. Alicja próbuje dowiedzieć się od Moniki, co wydarzyło się w noc jej zaginięcia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trójmiastem wstrząsa informacja o zaginięciu popularnej influencerki Alicji Stec (Helena Englert). Po roku intensywnych poszukiwań nastolatka zostaje odnaleziona w tajemniczych okolicznościach. Szybko się jednak okazuje, że niemal nic z tego okresu nie pamięta. Nie wszyscy jednak wierzą, że straciła pamięć. Wkrótce wychodzi na jaw, że tego samego dnia co Alicja zniknęła bez śladu także inna nastolatka, Wera. Brat zaginionej, Tomek, podejrzewa, że to dawna influencerka może być kluczem do odnalezienia jego siostry. Tymczasem powrót Alicji paradoksalnie wywołuje konflikty w grupie jej przyjaciół. Jego prawdziwym źródłem jest łączący ich mroczny sekret.

W tym odcinku

Michał wychodzi z aresztu dzięki pomocy brata, który jest prawnikiem. Po tym wydarzeniu w grupie znajomych pojawia się coraz więcej napięć, wzajemnych oskarżeń i pretensji. Tymczasem Alicja próbuje dowiedzieć się od Moniki, co wydarzyło się w noc jej zaginięcia. Dziewczyna coraz odważniej zaczyna manipulować otoczeniem. Niebawem kontaktuje się z nią osoba, która twierdzi, że widziała Wero. Alicja wybiera się do niej razem z Tomkiem.

Występują

Twórcy

Ładuję...