Hit czy kit? (8-ost.)

W skrócie
Żaklina Ta Dinh poddaje testom gadżety campingowe. Postanawia usmażyć jajko, posługując się turystyczną patelnią i przenośną stacją zasilania. Sprawdza również możliwości m.in. turystycznej pralki.
Oglądaj w telewizji
Opis
Żaklina Ta Dinh na własnej skórze przetestuje najnowsze rozwiązania, nowinki kosmetyczne, gadżety i ciekawe wynalazki dostępne na polskim rynku. Produkty te zostaną poddane testom wytrzymałości. Prowadząca zweryfikuje ich zastosowania i porówna z podobnymi przedmiotami z różnych półek cenowych. Widzowie przekonają się, co warto kupić oraz czy tańsze odpowiedniki są równie dobre.
Żaklina Ta Dinh poddaje testom gadżety campingowe. Prezentuje turystyczny mebel kuchenny, a następnie sprawdza jego wytrzymałość i możliwości. Postanawia usmażyć jajko, posługując się turystyczną patelnią i przenośną stacją zasilania. Kolejnym urządzeniem przydatnym w podróży jest turystyczna pralka. Żaklina próbuje się przekonać, jak tego typu urządzenie radzi sobie z poplamionym ketchupem, ziemią i trawą t-shirtem. Gospodyni programu testuje również lodówkę campingową z wbudowanym głośnikiem, a także ciśnieniowy prysznic campingowy, bezprzewodowy wentylator namiotowy oraz jedną z najmocniejszych latarek dostępnych na rynku.