Na sygnale: Zgniły wyż (462)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Artur i Beata zajmują się prezenterem z dusznościami. Górska oznajmia mężowi, że podjęła decyzję o odejściu ze szpitala. Jarek, po odkryciu, że jego rywalem jest Benio, przekazuje mu obrączkę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Artur i Beata zajmują się cierpiącym na duszności prezenterem prognozy pogody. Doktor Górska oznajmia mężowi, że podjęła decyzję o odejściu ze szpitala. Wyznaje, że przyjęła ofertę nowej, świetnie płatnej pracy. Lekarz martwi się, że ich związek może się zepsuć, gdy kobieta zacznie więcej zarabiać. Jarek po tym, gdy odkrył, że jego rywalem jest Benio, przekazuje lekarzowi swoją obrączkę i odchodzi. Kilka godzin później Vick decyduje się rozstać z Agnieszką. Podczas dyżuru Benio jedzie do SPA, w którym jedna z klientek ośrodka zraniła się po tym, jak wpadła na szklane drzwi. Poszkodowana spotkała się tam ze swoim byłym partnerem. Parę przyłapała jednak na gorącym uczynku nowa kochanka mężczyzny. Niebawem pomocy medycznej ratowników potrzebuje również amant i druga z jego kobiet.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...