Na sygnale: Idol (460)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Jarek nachodzi Benia. Chce się dowiedzieć, z kim zdradziła go żona. Doktor Vick postanawia ostrzec Agnieszkę. Górska informuje męża, że Janek ma nawrót choroby nowotworowej. Czeka go operacja.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Jarek nachodzi Benia. Mężczyzna usiłuje się dowiedzieć, z kim zdradziła go żona. Lekarz mówi Britney, że obawia się o to, iż jego kolega może być niepoczytalny i niebezpieczny. Doktor Vick postanawia ostrzec Agnieszkę. Kobieta jest nieświadoma, że mąż zaczął ją śledzić. Podczas dyżuru ekipa Benia pomaga kobiecie, która nie zapięła pasów i po gwałtownym hamowaniu uderzyła głową w szybę. Doktor Górska informuje męża, że Janek ma nawrót raka. Małego pacjenta czeka ryzykowna operacja. Góra, chcąc dodać chłopcu otuchy, organizuje dla niego występ ulubionego zespołu chłopca. Niestety, lider grupy pechowo rozbija głowę i nie jest w stanie się zaprezentować. W związku z tym Artur z pomocą Kuby i Nowego dają porywający koncert w szpitalu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...