Na sygnale: Takie życie (459)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Banach i Britney zajmują się ofiarą przemocy domowej, która cierpi na syndrom stresu pourazowego. Ekipa doktora Góry pomaga walczącemu z nowotworem jedenastolatkowi. Jego stan nagle się pogorszył.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Czarek ma żal do Wiktora, który nie ma czasu na to, by porozmawiać z nim w pracy. Wieczorem mężczyzna dowiaduje się, że chłopak pobił w szkole kolegę, który naśmiewał się z filmiku z lekarzem i Zdzisiem w roli głównej. Doktor Banach i Britney zajmują się ofiarą przemocy domowej, Danką. Pacjentka ma poważne oparzenie na nodze i po ucieczce od agresywnego męża cierpi na syndrom stresu pourazowego. Ekipa doktora Góra pomaga walczącemu z nowotworem jedenastolatkowi, którego stan nagle się pogorszył. Lekarz podejrzewa u chłopca infekcję neurologiczną. Rodzice pacjenta nie chcą, by syn został zabrany do szpitala. Boją się, że może to być nawrót raka i ich syn umrze. Artur postanawia wykonać u dziecka punkcję. Robi to jednak wbrew procedurom i pomimo sprzeciwu Nowego. Britney odkrywa, że wnuczek pani Stasi planuje zostawić ją całkiem samą. Na dodatek oddał ukochanego psa staruszki do schroniska.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...