Twoja Twarz Brzmi Znajomo (185)

program rozrywkowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Aktor Piotr Stramowski zdobył rozgłos dzięki występom w filmach Patryka Vegi. W programie udowodnił, że potrafi śpiewać. Wcielił się m.in. w lidera zespołu System of a Down i Chrisa Isaaka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Lubiany przez widzów show, w którym polscy celebryci wcielają się w gwiazdy sceny muzycznej i wykonują ich przeboje, wraca w nowej zmienionej odsłonie. W roli prowadzącego u boku Macieja Dowbora stanął Maciej Rock. Również grupa jurorów zmniejszyła się o jednego członka. Obecnie w jej skład wchodzą: Robert Janowski, Małgorzata Walewska i Paweł Domagała. W tej edycji programu wystąpi osiem gwiazd: Krzysztof Ibisz, Piotr Stramowski, Julia Kamińska, Daria, Katarzyna Kołeczek, Oskar Cyms, Natalia Janoszek oraz wybrany z castingu amator - Daniel Jaroszek.

Aktor Piotr Stramowski zdobył rozgłos dzięki występom w filmach nakręconych przez Patryka Vegę. W programie udowodnił, że potrafi śpiewać. Wcielił się m.in. w Stinga, Chrisa Isaaka i lidera zespołu System of a Down. Wykonanie utworu "Chop Suey!" było trudnym zadaniem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...