Komisarz Alex 19: Nowe otwarcie (237)

serial kryminalny Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zespół żegna wyjeżdżającego Wilczaka. Z Zakopanego przybywa komisarz Andrzej Sochoń, który ma dołączyć do śledztwa w sprawie zabójstwa dziennikarki. Do tragedii doszło na górskim szlaku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi. Komisarz Adam Wilczak (Wojciech Czerwiński) rozwiązuje kolejne kryminalne zagadki. Pomagają mu młodszy aspirant Gustaw Bielski (Piotr Bondyra), komisarz Marta Grabska (Beata Fido) i aspirant Jagoda Waligóra (Dorota Krempa). Policjanci mogą liczyć na doskonale wyszkolonego psa o imieniu Alex. W tym sezonie Wilczaka zastąpi komisarz Andrzej Sochoń z Zakopanego.

W tym odcinku

Zespół żegna wyjeżdżającego Wilczaka. Z Zakopanego przybywa komisarz Andrzej Sochoń, który ma dołączyć do śledztwa w sprawie zabójstwa dziennikarki z Łodzianki. Do tragedii doszło na górskim szlaku. Alex od pierwszego momentu darzy policjanta sympatią. Wyczuwa, że niedawno stracił on ukochanego psa. Tymczasem dochodzenie się komplikuje. Alex i Sochoń trafiają na kolejne ciało. Zabity to Szymon Janik - były chłopak dziennikarki. Funkcjonariusze odkrywają, że był zamieszany w handel narkotykami. Ten trop prowadzi ich na Śląsk. Mogą liczyć na pomoc policjantki z Katowic - komisarz Agaty Król.

Występują

Ładuję...