Skorpion 3: Mrożony Cabe (12)

(Scorpion: Ice Ca-cabes)

serial sensacyjny USA 2016  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Po wyjeździe Tima ekipa wraca do swoich dawnych obowiązków. Misja w federalnej przepompowni na kalifornijskiej pustyni zamienia się w najtrudniejsze zawodowe wyzwanie. Cabe'a rani odłamek miedzi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja losów członków ekipy Skorpion, którymi dowodzi Walter O'Brien (Elyes Gabel), geniusz w dziedzinie informatyki. Swój talent rozwijał poprzez włamywanie się do ściśle tajnych baz, dostępnych jedynie dla organów państwowych. Wraz z innymi specjalistami rozwiązuje skomplikowane zagadki dotyczące cyberświata. W trzecim sezonie bohaterowie zmierzą się z hakerem, który przejął kontrolę nad samolotem i statkiem marynarki wojennej. Nie zabraknie także pozostałych członków zespołu - psychiatry Toby'ego Curtisa (Eddie Kaye Thomas), elektronicznego wirtuoza, Happy Quinn (Jadyn Wong) oraz Sylvestra Dodda (Ari Stidham), zwanego człowiekiem kalkulatorem.

W tym odcinku

Po wyjeździe Tima, ekipa wraca do swoich dawnych obowiązków. Paige ma pretensje do Waltera o to, jak zajął się sprawą. Zespół angażuje się w, jak się zdaje, dość rutynowe zadanie. Misja w federalnej przepompowni na kalifornijskiej pustyni zamienia się w najtrudniejsze zawodowe wyzwanie. Cabe'a dotkliwie rani odłamek miedzi wrzucony do jednej z turbin. Walter i pozostali członkowie Skorpiona chcąc ratować przyjaciela, zostają zmuszeni do zamrożenia jego ciała.

Występują

Twórcy

Ładuję...