Na sygnale: Nigdy cię nie zapomnę (452)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Doktor Reiter jedzie do kierowcy, który rozbił samochód. Gdy usiłuje oznaczyć miejsce wypadku, zostaje ranna w głowę i traci przytomność. Pomaga jej nieznajomy, który twierdzi, że jest lekarzem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Doktor Góra pomaga młodemu mężczyźnie, który jest pod wpływem narkotyków i złamał nogę. Gdy pacjent zostaje przyjęty na oddział, Lisicki wzywa policję. Brat pacjenta na widok funkcjonariuszy wpada w panikę i wrzuca nielegalne substancje do kubka z kawą, który postawił obok niego Artur. Po skończonym dyżurze lekarz umawia się na rozmowę z żoną o ich związku. Udają się do lasu koło szpitala. Spotkanie małżonków przerywa nagłe pojawienie się Wiesławy, która podrzuca im Patryczka. Chwilę później lekarze orientują się, że ich syn nagle zniknął. Góra rozpoczyna poszukiwania. Niespodziewanie zauważa Lidkę. Doktor Reiter wraz z ekipą jedzie do kierowcy, który ma zawał i w drodze do szpitala rozbił samochód. Gdy lekarka usiłuje oznaczyć miejsce wypadku, nim przyjedzie policja, sama zostaje nagle ranna w głowę, po czym traci przytomność. Pomaga jej nieznajomy, który twierdzi, że jest lekarzem. Na dodatek mężczyzna jest łudząco podobny do doktora Potockiego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...