Wotum nieufności (6)

serial sensacyjny Polska 2022  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Zbliża się druga tura wyborów. Hauerowi coraz trudniej utrzymać w tajemnicy swoje uzależnienie od leków uspokajających. Krzysztof robi wszystko, co w jego mocy, by odzyskać miłość żony.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Prezydent RP rezygnuje z pełnionego urzędu. Marszałek sejmu RP Daria Seyda (Katarzyna Dąbrowska) liczy na to, że zajmie jego miejsce. Podobne nadzieje żywi jej rywal, Patryk Hauer (Antoni Pawlicki) - wschodząca gwiazda prawicy. Mężczyzna z sukcesami kreuje swój wizerunek, w czym pomaga mu żona Milena (Zofia Wichłacz). Pewnego dnia Hauer odkrywa polityczny spisek, który sięga najwyższych kręgów władzy. Chociaż jego i Seydę dzieli wszystko, a przede wszystkim poglądy polityczne i podejście do życia, postanawiają połączyć siły, by dotrzeć do osób, które stoją na czele intrygi.

W tym odcinku

Zbliża się druga tura wyborów. Hauerowi coraz trudniej utrzymać w tajemnicy swoje uzależnienie od leków uspokajających, co niepokoi Milenę. Krzysztof robi wszystko, co w jego mocy, by odzyskać miłość żony, jednak Seyda koncentruje się na córce. Do kulminacji napięcia dochodzi podczas debaty prezydenckiej jeden na jeden. Unia Republikańska szykuje prawdziwą bombę, która ma pogrążyć Darię w oczach wyborców. Seyda powoli zaczyna rozumieć, że jej największym wrogiem jest ktoś z najbliższego otoczenia. Kobiecie może pomóc tylko... Patryk Hauer.

Występują

Twórcy

Ładuję...