Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3606

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ada odmawia przychodzenia do pracy i nie odbiera telefonów. Kiedy Brzozowski zjawia się u ukochanej, ta kończy ich związek, ponieważ jest pewna, że został przysłany przez Krzysztofa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Ada odmawia przychodzenia do pracy i nie odbiera telefonów. Nawet Daniel nie może się do niej dodzwonić. Kiedy Brzozowski zjawia się u ukochanej, ta kończy ich związek, ponieważ jest pewna, że został przysłany przez Krzysztofa. Każe mu przekazać naczelnemu wiadomość, że idzie ze swoim artykułem do konkurencji. Kotz wręcza Basi dokumentację medyczną żony i córki, katowanych przez Rośnika. Smolni są przerażeni zawartymi tam opisami. Roman i Honorata podpisują umowę współpracy z Kujawskim. Stają się właścicielami pensjonatu. Hoffer natychmiast chce przekazać dobre wieści synowi. Kamil gratuluje ojcu, a potem pyta, czy go zatrudni, ponieważ wszystko wskazuje na to, że straci prawo do wykonywania zawodu. Wieczorem sąsiadka przekazuje nowym właścicielom hotelu przerażającą wiadomość. Rodziców odwiedza Gosia. Wypytuje Olę o płeć dziecka. Ona woli jednak poznać ją dopiero przy porodzie. Alan nie ma żadnych wątpliwości - urodzi im się syn. Mogą to zresztą sprawdzić w każdej chwili.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...