Pierwsza miłość | odc. 3597

serial obyczajowy Polska 2022-2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kacper chce się dowiedzieć, dlaczego Weronika próbuje go zniszczyć. Stara się przypomnieć jej dobre chwile, które razem spędzili. Kinga przekonuje koleżankę Tomka, Miśkę, by nie rezygnowała z ćwiczeń.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne perypetie Marysi Radosz (Aneta Zając) oraz jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Obie doświadczają w życiu zarówno radości, jak i smutku. Poznamy też kolejne losy mieszkańców Wadlewa, którzy wciąż borykają się ze skutkami udziału w reality show.

W tym odcinku

Kacper chce szczerze porozmawiać z Weroniką i dowiedzieć się, dlaczego próbuje go zniszczyć psychicznie i finansowo. Stara się przypomnieć jej dobre chwile, które razem spędzili, i zrozumieć jej obecne poczynania. Okazuje się, że Weronika ma wspólnika. Marysia próbuje się dowiedzieć, czy Julka choć trochę polubiła Jakuba, odkąd spędzają ze sobą więcej czasu razem. Kinga przekonuje koleżankę Tomka, Miśkę, by nie rezygnowała z ćwiczeń. Proponuje jej wspólne treningi. Jolka czuje się pominięta i zazdrosna. Nie podoba jej się, że matka ukochanego spędza czas z byłą dziewczyną jej chłopaka. Oskar stara się podołać obowiązkom, które na niego spadły, i pogodzić opiekę nad Marlenką z pracą zawodową. Nieoczekiwanie otrzymuje pomoc.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...