Barwy szczęścia | odc. 2793

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sadowski boi się, że straci pracę w redakcji. Dominika i Sebastian ustalają ostatnie szczegóły wesela. Renata odkrywa, że Marcin nie ma garnituru na uroczystość. Chce nakłonić go na zakup nowego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Niedzielska ponownie trafia na celownik Kujawiak, która odkrywa, że dyrektorka zmieniła plan zajęć. Na dodatek Jack znów odwiedza kobietę w szkole. Wyznaje ukochanej, że musi wracać do bazy, ponieważ skrócono jego przepustkę. Niebawem Amerykanin prosi Gabrysię o rękę. Weronika prosi Łukasza, aby nie upubliczniał jeszcze nagrania, które kompromituje bliskich Konarzewskiego. Modrzycki nie jest z tego powodu zadowolony. Tymczasem Sadowski mówi Kasi, że obawia się tego, że straci pracę w redakcji. Podejrzewa, że zastąpi go Błażej, który zwrócił Wangelowi pieniądze z oszustwa na Sycylii. Dominika i Sebastian ustalają ostatnie szczegóły swojego wesela. Na przyjęciu nie zjawi się jednak spodziewająca się dziecka Andżela, gdyż lekarz zabronił jej podróżowania. Renata zaś odkrywa, że Marcin nie ma odpowiedniego garnituru na ślub. Ucieka się do podstępu, by policjant zdecydował się na zakup nowego.

Występują

Zobacz także

Ładuję...