Pierwsza miłość | odc. 3596

serial obyczajowy Polska 2022-2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marysia tłumaczy w sądzie, że poza przyjaźnią nic ją już z Kacprem nie łączy. Mecenas reprezentujący Weronikę chce, żeby winę za rozpad małżeństwa poniósł mężczyzna. Sytuacja staje się napięta.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne perypetie Marysi Radosz (Aneta Zając) oraz jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Obie doświadczają w życiu zarówno radości, jak i smutku. Poznamy też kolejne losy mieszkańców Wadlewa, którzy wciąż borykają się ze skutkami udziału w reality show.

W tym odcinku

Marysia tłumaczy w sądzie, że poza przyjaźnią nic ją już z Kacprem nie łączy. Mecenas reprezentujący Weronikę kieruje rozmową tak, żeby winę za rozpad małżeństwa poniósł Kacper. Sytuacja staje się napięta. Podekscytowana Laura zwierza się Marcie, że w samolocie do Polski poznała sympatycznego nieznajomego. Odniosła wrażenie, że Adam również jest zainteresowany rozwojem znajomości. Wkrótce ma okazję zapytać go o to osobiście. Tomek wyznaje matce, że jego związek z Jolką nie do końca wygląda tak, jak sobie to wyobrażał. Kinga daje synowi kilka rad. Chłopak jednak nie do końca dobrze je interpretuje. Tymczasem Anka jest zła na Białego, że nie powiedział jej o tym, że Joanna znów zjawiła się w Barbarianie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...