Na dobre i na złe | odc. 880: Zakazane nadzieje

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Radwan zajmuje się kobietą w ciąży. Odkrywa, że pacjentka ma podejrzaną zmianę na nerce. Krzysztofa denerwuje to, że Asia w dalszym ciągu spotyka się z Jackiem i zostawia u wybranka na noc Kubę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie swoich pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. prof. Stefana Trettera, Maksymiliana Begera czy Joanny Gawryło.

W tym odcinku

Radwan zajmuje się kobietą, która spodziewa się dziecka. Podczas badania odkrywa, że pacjentka ma podejrzaną zmianę na nerce. Prosi doktor Gawryło o konsultację. Następnego dnia lekarze przeprowadzają u chorej operację usunięcia guza. Krzysztofa denerwuje to, że Asia w dalszym ciągu spotyka się z Jackiem i zostawia u wybranka na noc Kubę. Blanka pomaga młodemu mężczyźnie, który ma wbite w rękę odłamki szkła. Gdy Falkowicz usiłuje zaszyć jego rany, pacjent nieoczekiwanie staje się agresywny. Na dodatek wbija w rękę lekarza skalpel. Finalnie operację pod nadzorem profesora wykonuje tylko Consalida, co wyraźnie niepokoi Marcina. Innym razem podczas dyżuru Blanka słucha w radio informacji o tym, że siostra Mario została porwana przez handlarzy żywych towarem i wywieziona za granicę. Consalida dowiaduje się, że jeden z przestępców wyszedł za kaucją z więzienia, po czym zniknął bez śladu. Gdy Mariusz nie zjawia się w pracy, od razu zaczyna się o niego niepokoić. Decyduje się go odwiedzić. Falkowicz w dalszym ciągu pracuje nad zmianą charakteru. Robi to jednak na tyle nieudolnie, że popełnia wiele gaf i irytuje swoich współpracowników.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...