Klan | odc. 4139

telenowela Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mieszkańcy Sadyby zastanawiają się, kto ma meteoryt i wysłał jego próbkę do laboratorium w Szwajcarii. Elżbiecie przychodzi do głowy Karol. Jerzy decyduje, że po pracy zajrzy w tej sprawie do niego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Mieszkańcy Sadyby zastanawiają się, kto ma meteoryt i wysłał jego próbkę do laboratorium w Szwajcarii. Elżbiecie przychodzi do głowy Karol, który jest pasjonatem astronomii. Jerzy decyduje, że po pracy zajrzy w tej sprawie do Dominiki i Karola. Dziewczyna przyznaje, że jej partner ma ten kamień. Nowy właściciel nie ma jednak zamiaru go oddawać. Feliks podpytuje Gabrielę o jej wczorajszego gościa. Ta przyznaje, że pożyczyła mu trzydzieści tysięcy na operację matki. Nowak uważa, że to oszust. Radzi, by do niego zadzwoniła. Gienia chce zrobić córce niespodziankę i pojechać do niej na święta. Poldek postanawia wcześniej zadzwonić do Janki. Dowiaduje się, że właśnie wylatuje do Dominikany. Żaneta dzwoni z życzeniami świątecznymi do Piotrusia. Po rozmowie z nią chłopiec oświadcza Uli i Kornelowi, że to jego druga mamusia.

Występują

Zobacz także

Ładuję...