Pierwsza miłość | odc. 3595

serial obyczajowy Polska 2022-2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marysia uczestniczy w rozprawie rozwodowej Kacpra i Weroniki. Podczas przesłuchania prawnik kobiety zadaje jej niewygodne pytania. Michał nie akceptuje tego, że Jakub spędza czas z Julką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne perypetie Marysi Radosz (Aneta Zając) oraz jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Obie doświadczają w życiu zarówno radości, jak i smutku. Poznamy też kolejne losy mieszkańców Wadlewa, którzy wciąż borykają się ze skutkami udziału w reality show.

W tym odcinku

Marysia niechętnie uczestniczy w rozprawie rozwodowej Kacpra i Weroniki. Podczas przesłuchania prawnik kobiety zadaje jej dość niewygodne i stronnicze pytania. Dawny romans Marysi i Kacpra stanowi jeden z głównych argumentów, mających udowodnić jego winę w rozpadzie małżeństwa. Stach postanawia rozpocząć w Wadlewie nową pracę. Seweryn doradza mu, w jaki sposób delikatnie manipulować ukochaną. Wenerski oprowadza znudzoną Julkę po kampusie i pokazuje jej różne medyczne eksponaty. Michał nie potrafi zaakceptować, że Jakub spędza tak dużo czasu z jego przybraną córką. Jego rozdrażnienie wpływa na rozmowy biznesowe z potencjalnymi klientami Weksler Development.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...