La Brea 2 (11)

(La Brea 2: The Wedding)

serial SF USA 2022-2023  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Caroline i Silas zgłębiają notatki doktora Moore'a. Liczą, że znajdą sposób, by odesłać Gavina i jego rodzinę do domu. Gdy kobieta idzie do obozu, ktoś atakuje jej ojca i zabiera cenne zapiski.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Drugi sezon zmagań mieszkańców Los Angeles zagubionych w fantastycznym świecie sprzed wielu epok, którzy walczą o przetrwanie i powrót do domu. Ludzie zmuszeni są eksplorować intrygujące miejsca, do których trafili z chwilą powstania wielkiego zapadliska.

W tym odcinku

Caroline i Silas zgłębiają notatki doktora Moore'a. Liczą, że znajdą sposób, by odesłać Gavina i jego rodzinę do domu. Obawiają się, że w przeciwnym razie zwróci się on do Jamesa. Gdy kobieta idzie do obozu, ktoś atakuje jej ojca. Napastnik zabiera cenne zapiski. Tymczasem trwają przygotowania do ślubu Tya i Paary. Eve ma być druhną. Przyjaciel zdradza jej i Gavinowi, że James chce cofnąć się w czasie i zmienić przeszłość. Dla nich będzie to miało katastrofalne skutki. Levi jest zdeterminowany, by zabić Jamesa. Potrzebuje jednak pomocy Eve. Wkrótce w forcie rozpoczyna się wesele. Radosne święto dla wielu uczestników jest pełne napięcia, a w końcu przybiera dramatyczny obrót.

Występują

Twórcy

Ładuję...