Barwy szczęścia | odc. 2791

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Patryk jest zły na matkę, która po raz kolejny przygarnęła jego ojca. Chłopak próbuje namówić Sławkę, aby uwolniła się od męża. Łukasz chce powstrzymać Weronikę przed wyjazdem z Konarzewskim.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Patryk kłóci się z Kornelem. Na dodatek jest zły na matkę, która po raz kolejny przygarnęła jego ojca i wszyscy są teraz narażeni na atak Bondy. Chłopak próbuje namówić Sławkę, aby raz na zawsze uwolniła się od męża. Poleca jej zwrócić się o pomoc do prawniczki. Jezierska postanawia wręczyć Kornelowi do podpisania papiery rozwodowe. Mężczyzna jest zaskoczony. Łukasz chce powstrzymać Weronikę przed wyjazdem z Konarzewskim, gdy dowiaduje się, że o jej bezpieczeństwo ma zadbać Modrzycki. Dziennikarka jedzie z Wiesławem do jego domu. Bratowa mężczyzny zapewnia Weronikę, że może spokojnie wracać do Warszawy, a ona zajmie się Konarzewskim. Tymczasem Gabrysia dowiaduje się, że Beata widuje się z Damianem. Wyznaje koleżance, że jej nowy wybranek jest amerykańskim żołnierzem polskiego pochodzenia, który stacjonuje w Polsce. Na dodatek była z ukochanym na wakacjach w Grecji. Kilka godzin później Jack zjawia się pod szkołą i bierze kobietę w ramiona, czym szokuje profesor Kujawiak.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...