Klan | odc. 4138

telenowela Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Janusz czuje się wykorzystywany przez Tymona. Frustracja mężczyzny się pogłębia, gdy Agnieszka pokazuje mu zdjęcie sąsiada z plaży. Konrad pożycza od Gabriela pieniądze. Jacek uważa, że to oszust.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Janusz czuje się wykorzystywany przez Tymona. Frustracja mężczyzny się pogłębia, gdy Agnieszka pokazuje mu zdjęcie sąsiada i jego dziewczyny z pięknej plaży. Konrad potrzebuje nagłej pożyczki na operację kręgosłupa swojej matki. Gabriela decyduje się dać mu pieniądze. W domu Jacek zasiewa w niej niepokój, że padła ofiarą oszusta. Majka ma pretensje do Oli, że nie mówi jej o kontaktach z Niną. Na spotkaniu kuratorów bardzo się udziela. Agnieszka podsuwa siostrze, że być może chce zająć jej miejsce. Kornel dostaje od świadka wczorajszego incydentu z dziennikarką filmik. Postanawia wykorzystać go jako dowód na nierzetelność reporterki. Chojnickich odwiedza mężczyzna podający się za pośrednika w handlu meteorytami. Chce pomóc im sprzedać ten cenny kamień, by mieli pieniądze na remont domu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...