Pierwsza miłość | odc. 3594

serial obyczajowy Polska 2022-2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Karol chce, żeby Michał złożył swój podpis pod pewnym projektem, który czeka na akceptację architekta. Drugi z mężczyzna ma jednak zastrzeżenia i odmawia wykonania polecenia szefa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne perypetie Marysi Radosz (Aneta Zając) oraz jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Obie doświadczają w życiu zarówno radości, jak i smutku. Poznamy też kolejne losy mieszkańców Wadlewa, którzy wciąż borykają się ze skutkami udziału w reality show.

W tym odcinku

Karol chce, żeby Michał złożył swój podpis pod pewnym projektem, który czeka na akceptację architekta. Drugi z mężczyzna ma jednak zastrzeżenia i odmawia wykonania polecenia szefa. Sytuacja staje się napięta. Laura cieszy się z odwiedzin u córki i korzysta ze wspólnego czasu. W drodze powrotnej do Polski poznaje sympatycznego miłośnika sztuki o imieniu Adam. Laura przypomina sobie umowę zawartą z Martą i daje mu swój numer telefonu. Julita stara się wykorzystać każdą chwilę na naukę - również w pracy. Do Barbariana nieoczekiwanie wraca Joanna. Zestresowana Marysia szykuje się na rozprawę sądową. Ma zeznawać jako świadek w sprawie Weroniki. Kinga stara się wspierać przyjaciółkę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...