Barwy szczęścia | odc. 2790

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sławka odkrywa, że prawdziwy brat Eryk odzyskał już przytomność. Postanawia pojechać do klasztoru, aby ostrzec Kornela. Przerażony mężczyzna zmusza Jezierską, aby wywiozła go w bagażniku samochodu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Sławka odkrywa, że prawdziwy brat Eryk odzyskał już przytomność. Postanawia pojechać do klasztoru, aby ostrzec Kornela, który w dalszym ciągu podaje się za zakonnika. Przerażony mężczyzna zmusza Jezierską, aby wywiozła go w bagażniku samochodu. Konarzewski dzięki Natalii dostaje przepustkę z zakładu psychiatrycznego. Opiekunką pana Wiesława zostaje Weronika. Bierze na siebie odpowiedzialność za czyny mężczyzny, zaskakując swoją decyzją Zwoleńską i współpracowników. Modrzycki oferuje Weronice, że zostanie jej ochroniarzem. Tymczasem Gabrysia mówi Beacie, że spotyka się z Jackiem. Dyrektorka zatrudnia w szkole Patryka, który obronił dyplom na bardzo dobrą ocenę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...