Klan | odc. 4137

telenowela Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ula mówi Kornelowi, że nie daruje dziennikarzom artykułu o ich rodzinie. Mąż stara się ją uspokajać. Tymon prosi Janusza o pomoc w zainstalowaniu karniszy. Praca trwa wiele godzin.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Ula mówi Kornelowi, że nie daruje dziennikarzom artykułu o ich rodzinie. Mąż stara się ją uspokajać. Uważa, że jej reakcja może jeszcze skomplikować sytuację. Wkrótce okazuje się, że miał rację. Maciek mówi Leopoldowi, że prawdopodobnie ich zbiórka internetowa na nową restaurację się nie uda. Niebawem jednak przychodzi Lucyna, która mówi, że zgłosiła ten projekt do budżetu partycypacyjnego. W domu Tymona zjawia się fachowiec, by zainstalować karnisze. Ponieważ jego pomocnik się rozchorował, prosi Janusza o pomoc. Po skończonej pracy, która trwała kilka godzin, zmęczony Sokołowski zapowiada Agnieszce i córce, że będzie żądał od Tymona zapłaty. Jacek przyjeżdża po dzieci, które Gabriela zabrała na swój trening. Ze zdumieniem obserwuje ocierającą się o flirt rozmowę Wilczyńskiej z Konradem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...