Matka (6)

serial kryminalny Polska 2022  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

W lesie zostają znalezione zwłoki Damiana. Policjanci przesłuchują Agatę, którą traktują jak podejrzaną. Agnieszka próbuje pomóc córce. Kobieta szuka też zdjęcia Piotrusia, które widziała w darknecie.

Oglądaj w telewizji

Czw 22.06 21:00
Polsat Serialelogo

Opis

Dziennikarka śledcza Agnieszka (Olga Bołądź) próbuje zapomnieć o tragedii, która ją spotkała. Dwunastoletni syn kobiety popełnił samobójstwo. Kilka lat po tragedii mąż Agnieszki, Jacek (Łukasz Simlat), dostaje pracę w Holandii. Para zamierza podjąć wyzwanie i zacząć wszystko od nowa. Niespodziewanie jednak w życiu kobiety pojawia się Rafał (Marcin Kowalczyk), który kiedyś był bohaterem jednego z reportaży Agnieszki, a teraz odsiaduje wyrok za morderstwo. Mężczyzna prosi dziennikarkę o pomoc w rozwikłaniu pewnej zagadki kryminalnej. Kobieta decyduje się zaangażować w sprawę. Nie wie, że prawda, którą odkryje, poruszy ją do głębi. Dowiaduje się, że morderstwo, o które był oskarżony Rafał, jest powiązane ze śmiercią jej syna. Kobieta rezygnuje z wyjazdu za granicę i rusza na poszukiwanie sprawców.

W tym odcinku

W lesie zostają znalezione zwłoki Damiana. Nie ma wątpliwości, że mężczyzna został zamordowany. Policja przesłuchuje Agatę, którą traktuje jako podejrzaną. Agnieszka próbuje pomóc córce. Kobieta szuka też zdjęcia Piotrusia, które widziała w darknecie - przepytuje swoich rodziców i dawnego trenera karate chłopca. Odkrywa, że fotografię może mieć Szymon. Przesyła podobiznę mężczyzny pielęgniarce, która widziała podejrzanego człowieka w szpitalu, w którym zabito Cieślaka. Kobieta nie ma wątpliwości, że to ta sama osoba.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...