Pierwsza miłość | odc. 3593

serial obyczajowy Polska 2022-2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Emilka i rodzice Marcina niepokoją się o stan zdrowia Alicji i jej nienarodzonego dziecka. Do Lucynki przychodzą dzielnicowi, którzy ostrzegają ją przed włamywaczami. Jej nowy sąsiad bada sprawę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne perypetie Marysi Radosz (Aneta Zając) oraz jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Obie doświadczają w życiu zarówno radości, jak i smutku. Poznamy też kolejne losy mieszkańców Wadlewa, którzy wciąż borykają się ze skutkami udziału w reality show.

W tym odcinku

Emilka i rodzice Marcina niepokoją się o stan zdrowia Alicji i jej nienarodzonego dziecka. Przyszła mama musi podpisać zgodę na dalsze leczenie. Matka Marcina zamierza ją na to namówić. Emilka bardzo przeżywa całą sytuację. Bartek stara się ją pocieszyć. Do Lucynki przychodzi para dzielnicowych, którzy ostrzegają kobietę przed grasującymi w okolicy włamywaczami. Policjanci zadają kobiecie bardzo dużo pytań. Nowy sąsiad Lucynki postanawia przyjrzeć się sprawie. Romantyczny weekend Wenerskiego i Marysi próbuje zakłócić Michał. Jakub nie wspomina jednak ukochanej o telefonie od byłego męża. Próbuje załagodzić sytuację i proponuje, że oprowadzi Julkę po uczelni medycznej.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...