Zagubiony w czasie: Do Salvation albo nigdzie (5)
(Quantum Leap 1: Salvation or Bust)

W skrócie
Ben znajduje się w 1898 roku, w miasteczku o nazwie Salvation. Będąc w ciele Diega de la Cruza, musi stawić czoło złoczyńcy i jego gangowi. Jenn i Ian mierzą się z nowym zagrożeniem.
Oglądaj w telewizji
Opis
Minęło prawie 30 lat, odkąd dr Sam Beckett zniknął w akceleratorze kwantowego skoku. Sprawą jego zaginięcia zajmuje się zespół naukowców pod wodzą fizyka Bena Songa (Raymond Lee). Ekipa wraca także do badania maszyny, chcąc poznać jej tajemnice. Niespodziewanie Ben wchodzi do akceleratora i również udaje się w podróż przez czasoprzestrzeń. Zagubionemu w czasie towarzyszy Addison (Caitlin Bassett), będąca hologramem, widocznym jedynie dla naukowca.
W tym odcinku
Ben znajduje się w 1898 roku, w założonym na granicy miasteczkiem pod nazwą Salvation. Będąc w ciele Diega de la Cruza, musi stawić czoła śmiertelnie groźnemu złoczyńcy i jego gangowi. Tymczasem w laboratorium zjawia się ciekawska parlamentarzystka, która zadaje dużo pytań na temat badań. Magic, Jenn i Ian muszą zmierzyć się z nowym zagrożeniem.
Występują




















