Dzień Matki (2)

(Muttertag - Ein Taunuskrimi: Muttertag - Ein Taunuskrimi (2/2))

film kryminalny Niemcy 2022  od 16 lat

W skrócie

Znika siostra inspektor Sander (Annika Kuhl). Zdarzenie wpisuje się w sposób działania poszukiwanego przez policjantkę psychopaty. Odkrywa ona tajemnice z przeszłości zaginionej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zostaje znalezione ciało Theodora Reifenratha (Thomas Thieme). W domu znajduje się także pusty sejf, co każe przypuszczać inspektorom Pii Sander (Annika Kuhl) i Oliverowi von Bodensteinowi (Tim Bergmann), że doszło do zabójstwa. Niebawem na terenie posesji detektywi odnajdują zakopane kości trzech kobiet. Podejrzewają, że mogą one należeć m.in. do Rity (Imogen Kogge), żony Theodora, którą przed laty uznano za zmarłą. Ponieważ małżonkowie byli rodzicami zastępczymi dla wielu dzieci, na nich, obecnie dorosłych już osobach, koncentruje się dochodzenie. Zebrane dowody wskazują, że zabójca kobiet zawsze atakuje w Dzień Matki. Śledczy muszą się spieszyć, ponieważ to święto właśnie się zbliża. Na podstawie powieści pod tym samym tytułem autorstwa Nele Neuhaus.

Znika siostra inspektor Pii Sander (Annika Kuhl), Kim (Daniela Holtz). Ponieważ zdarzenie to idealnie wpisuje się w sposób działania poszukiwanego przez policjantkę psychopaty, kobieta wraz ze swoim partnerem Oliverem von Bodensteinem (Tim Bergmann) gorączkowo dąży do ujęcia sprawcy morderstw. Oboje uderza fakt, iż każdy kolejny trop jest związany z domem rodziny Reifenrathów, gdzie osierocone dzieci przeżyły kiedyś coś traumatycznego. Tymczasem Pia odkrywa, że także przeszłość jej siostry skrywa mroczne sekrety.

Występują

Twórcy

Ładuję...