Mój agent (5/6)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Magdalena Boczarska i Tomasz Karolak zostają zaangażowani do filmu kostiumowego. Produkcja zmaga się z problemem, bowiem aktorzy nieustannie się kłócą. Wezwanie na plan otrzymują agenci obu gwiazd.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Marek (Marek Gierszał), Aga (Aleksandra Pisula), Gabriel (Maciej Maciejewski) i Mira (Ewa Szykulska) są pracownikami prestiżowej agencji AAK działającej w Warszawie. Zajmują się największymi gwiazdami filmu, teatru czy telewizji. Dla sławnych klientów mogą zrobić wszystko. Zajmują się negocjowaniem kontraktów, próbują wyciszać konflikty, stawiają czoła trudnym sytuacjom. Gdy pewnego dnia umiera właściciel firmy, Gustaw (Krzysztof Jasiński), cała czwórka bierze na swoje barki jeszcze jeden obowiązek - walkę o przetrwanie biznesu. Jakby tego było mało, nieoczekiwanie w biurze zjawia się dorosła córka Marka, Dorota (Paulina Walendziak). Dotąd ukrywał on jej istnienie przed kolegami i rodziną. Dziewczyna marzy, by stać się częścią świata planów zdjęciowych, scenariuszy, spotkań z gwiazdami. W wyniku zaskakującego zrządzenia losu znajduje zatrudnienie w u boku ojca, ale... wbrew jego woli.

W tym odcinku

Magdalena Boczarska i Tomasz Karolak zostają zaangażowani do filmu kostiumowego. Produkcja zmaga się z ogromnym problemem, bowiem aktorzy nieustannie się kłócą. Wezwanie na plan otrzymują agenci obu gwiazd: Agnieszka oraz Gabriel. Pojawia się jednak pytanie, czy uda im się nakłonić klientów współpracy. Zadanie okazuje się wyjątkowo trudne, gdyż zbliża się dzień realizacji ich wspólnej sceny miłosnej.

Występują

Twórcy

Ładuję...