Sukcesja 4: Rehearsal (2)

(Succession 4: Rehearsal)

serial obyczajowy USA 2023  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Kendall, Shiv i Roman rozważają wcielenie w życie agresywnej strategii działania w sprawie umowy z Matssonem. Connor stawia się na przedślubnej kolacji. Zamierza jak najwięcej zyskać.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Czwarta odsłona nagradzanego serialu poruszającego wątki walki o władzę między dorosłymi już dziećmi Logana Roya (Brian Cox) - Kendallem (Jeremy Strong), Siobhan (Sarah Snook), Romanem (Kieran Culkin) i Connorem (Alan Ruck). Starzejący się ojciec stopniowo zaczyna się wycofywać z działalności biznesowej. Jednocześnie wydaje się, że przesądzona jest już sprzedaż koncernu medialnego Waystar Royco technologicznemu wizjonerowi Lukasowi Matssonowi. Perspektywa tej transakcji wywołuje jednak w rodzinie falę olbrzymiego niepokoju i tworzy podziały między Royami, którzy próbują przewidzieć, jak po jej sfinalizowaniu będzie wyglądało ich życie. Napięcia i tarcia rodzinne wzmagają się, gdy na imprezie urodzinowej Logana dochodzi do kłótni, co początkuje walkę o władzę między członkami rodziny.

W tym odcinku

Kendall, Shiv i Roman rozważają wcielenie w życie agresywnej strategii działania w sprawie umowy z Matssonem. Tymczasem Connor stawia się na przedślubnej kolacji. Mężczyzna przyjmuje sposób działania, który pozwoli mu jak najwięcej zyskać.

Występują

Twórcy

Ładuję...