Komisarz Alex 19: Radość natury (234)

serial kryminalny Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W swoim biurze zostaje zamordowana dyrektor finansowa firmy kosmetycznej, Wielicka. Ekipa Wilczaka przybywa na miejsce. Funkcjonariusze zbierają ślady i przesłuchują pracowników przedsiębiorstwa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi. Komisarz Adam Wilczak (Wojciech Czerwiński) rozwiązuje kolejne kryminalne zagadki. Pomagają mu młodszy aspirant Gustaw Bielski (Piotr Bondyra), komisarz Marta Grabska (Beata Fido) i aspirant Jagoda Waligóra (Dorota Krempa). Policjanci mogą liczyć na doskonale wyszkolonego psa o imieniu Alex.

W tym odcinku

W swoim biurze zostaje zamordowana dyrektor finansowa firmy kosmetycznej, Małgorzata Wielicka. Komisarz Wilczak wraz z Alexem i ekipą policjantów przybywa na miejsce. Funkcjonariusze zbierają ślady i przesłuchują pracowników przedsiębiorstwa. Nie udaje im się znaleźć narzędzia zbrodni. Wkrótce wpadają na trop Marcina Sawana, dyrektora marketingu. W jego kieszeni Alex odkrywa list pisany przez Wielicką, w którym kobieta grozi, że ujawni jego romans żonie i właścicielce firmy, jeśli ten go nie zakończy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...