CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 7 odc. 161: Zabójstwo na lotnisku

(CSI: Miami: Flight Risk)

serial kryminalny USA 2008  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Na lotnisku zostaje znaleziona martwa stewardesa. Śledczy ustalają, że ofiarą jest Suzanne Grady i zginęła na pokładzie samolotu. Ryan Wolfe przeprowadza symulację zabójstwa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiadają o przygodach najlepszej grupy śledczych z Południowej Florydy. Korzystają oni z nowinek technicznych i starych policyjnych sposobów, aby rozwiązywać kolejne śledztwa.

W tym odcinku

Na lotnisku zostaje znaleziona martwa stewardesa. Śledczy ustalają, że ofiarą jest Suzanne Grady i zginęła na pokładzie samolotu. Ryan Wolfe przeprowadza symulację, by ustalić, w jakich okolicznościach mogło dojść do tego zabójstwa. Okazuje się, że w chwili zgonu kobieta była pod wpływem narkotyku. Trop prowadzi do pewnego mężczyzny, którego Suzanne prawdopodobnie przyłapała z dowodem winy w ręku. Wychodzi również na jaw, że ofiara miała niezobowiązujący romans z pilotem, który sam przyznaje, iż jako ostatni widział ją żywą. Z kolei jej koleżanka przypomina sobie o tajemniczym adoratorze, który miał obsesję na punkcie Suzanne - natrętnie ją fotografował i wysyłał do niej listy. Horatio Caine i jego współpracownicy wkraczają na pokład samolotu i odkrywają dziwne sytuacje, do których doszło podczas feralnej podróży.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...