Barwy szczęścia | odc. 2789

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Hubert zgadza się na wyjazd córki z Agatą do USA. Stawia jednak warunek. Wangel naciska na Łukasza, by zatrudnił w redakcji Modrzyckiego. Patryk zostaje magistrem. Sukces świętuje z matką i Justinem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Hubert zdaje sobie sprawę, że Marysia bardzo chce odwiedzić swoją mamę. Ostatecznie zgadza się na wyjazd córki z Agatą do USA. Stawia jednak warunek. Jego siostra ma obiecać mu, że wróci z małą do Polski, nawet jeśli Klara będzie temu przeciwna. Wangel naciska Łukasza na to, by ponownie zatrudnił w redakcji Modrzyckiego. Kasia zaś jest w szoku, gdy dowiaduje się, że Iza odzyskała prawie wszystkie zainwestowane na Sycylii pieniądze. Poleca jednak przyjaciółce, by oddała całą sumę policji. Patryk zostaje magistrem. Swój sukces świętuje wraz z matką i Justinem. Cały czas czeka też na gratulacje od Oliwki. Tymczasem Sławka odkrywa, że zakonnik, pod którego podszywa się Kornel, jest w śpiączce. Jezierski cieszy się z choroby brata Eryka. Dzięki temu może zostać w klasztorze znacznie dłużej, niż planował.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...