Klan | odc. 4136

telenowela Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Gabriela zwierza się Zofii, że trener próbował ją pocałować. Konrad bardzo jej się podoba, ale uważa, że powinna ratować związek z Romanem. Z powodu wyrzutów sumienia zaprasza partnera do kina.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Gabriela zwierza się Zofii, że wczoraj trener próbował ją pocałować. Konrad bardzo jej się podoba, jednak uważa, że powinna ratować swój związek z Romanem. Z powodu wyrzutów sumienia zaprasza partnera do kina. Ula cieszy się, że sąd zezwolił na kontakty Żanety z Piotrusiem tylko dwa razy w roku. Tymczasem biologiczna matka chłopca dzwoni z żądaniem spotkania. Wieczorem Kornel pokazuje żonie artykuł na stronie internetowej plotkarskiego magazynu. Kurier wyładowuje meble dla Tymona przed domem i przynosi Agnieszce pokwitowanie ich odbioru. Kobieta wzywa na pomoc Janusza. Oliwce udaje się znaleźć pracę. Mówi Wandzie, że teraz będzie potrzebować jeszcze tylko żłobka dla Kajtka. Teściowa Michała uspokaja, że ona z mężem mogą zająć się dzieckiem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...