Pierwsza miłość | odc. 3592

serial obyczajowy Polska 2022-2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Biały pyta Filipa, czy może zaprosić Igę do domu. Poirytowany mężczyzna udaje, że ten temat w ogóle go nie interesuje. Emilka jest wdzięczna Bartkowi za to, że zgodził się uznać dziecko Alicji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne perypetie Marysi Radosz (Aneta Zając) oraz jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Obie doświadczają w życiu zarówno radości, jak i smutku. Poznamy też kolejne losy mieszkańców Wadlewa, którzy wciąż borykają się ze skutkami udziału w reality show.

W tym odcinku

Biały pyta Filipa, czy może zaprosić Igę do domu. Poirytowany mężczyzna udaje, że ten temat w ogóle go nie interesuje. Biały podejrzewa, że chłopak jest zazdrosny. Kamil niespodziewanie dostaje wiadomość, że zwolnił się termin w miejscu, który Anka wymarzyła sobie na ceremonię ślubną. Emilka jest wdzięczna Bartkowi za to, że zgodził się uznać dziecko Alicji, choć nie jest jego. Ta sprawa bardzo ich do siebie zbliża. Niespodziewanie do Bartka odzywa się Ewelina. Mężczyzna staje w obliczu trudnego wyboru. Wenerski postanawia wykorzystać nieobecność Julki i zaprosić Marysię na romantyczny weekend we dwoje. Tymczasem podekscytowana Laura z niecierpliwością oczekuje wizyty u Anki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...