Barwy szczęścia | odc. 2788

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sławka rozmawia z Kornelem. Ten zdradza, że postanowił ukryć się w zakonie przed Bondą. Dla własnego dobra zdecydował się podszyć pod duchownego, któremu pomógł, gdy ten zasłabł na ulicy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Sławka postanawia wrócić do klasztoru. Zamierza porozmawiać z Kornelem. Jezierski zdradza, że postanowił ukryć się w zakonie przed Bondą. Dla własnego dobra zdecydował się podszyć pod duchownego, któremu pomógł, gdy ten zasłabł na ulicy. Wangel jest zachwycony efektami pracy Weroniki i Modrzyckiego. Reporter postanawia po cichu wręczyć mu gotówkę, którą zabrał z domu Alessandro przed pojawieniem się policji. Kasia usiłuje pogodzić się z Izą. Przyjaciółka ją jednak odtrąca. Tymczasem Hubert jest zły na Klarę, która nie chce wracać do Polski. Pisarka postanowiła pracować nad drugą częścią filmu, nie konsultując tego wcześniej z mężem. Kolejna rozmowa małżonków kończy się awanturą. Hubert mówi Agacie, że nie zgadza się na wyjazd Marysi do USA. Nie ma pewności, że córka do niego wróci.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...