Klan | odc. 4135

telenowela Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Paweł i Wiga obserwują, jak sąsiadka odjeżdża gdzieś z mężem samochodem. Potem Sylwia wyjawia Lubiczowej, że Radek wymagał wizyty w szpitalu. Tola skarży się Pawełkowi, że u ojca rozwinęła się sepsa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Władek i Oliwka z synkiem spędzili pierwszą noc u Michała. Po śniadaniu kobieta pomaga Wandzie przy sprzątaniu i przekonuje, że długo nie będą tu mieszkać. Gdy ona znajdzie jakieś zajęcie, coś wynajmą. Paweł i Wiga obserwują, jak sąsiadka odjeżdża gdzieś z mężem samochodem. Potem Sylwia wyjawia Lubiczowej, że Radek tak źle się czuł, iż trzeba było go zawieźć do szpitala. Tola z kolei skarży się Pawełkowi, że u ojca rozwinęła się sepsa. Ula i Kornel jadą na rozprawę. W tym czasie Piotrusiem zajmują się Grażyna z Leopoldem. W sądzie zjawia się dziennikarka, która chciała zrobić materiał o Kornelu i jego życiu. Ula jest pewna, że sprowadziła ją Żaneta. Tymczasem sąd ustala minimalną ilość spotkań Piotrusia z biologiczną matką. Żaneta jest oburzona. Gabriela udaje się na lekcję tenisa. Konrad skutecznie poprawia jej humor po nieudanym lunchu z Romanem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...