Pierwsza miłość | odc. 3591

serial obyczajowy Polska 2022-2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Emilka prosi Bartka, żeby uznał dziecko Alicji i Marcina. Mężczyzna jest zaskoczony propozycją. Śmiałek stara się przekonać córkę, by nie angażowała się w tę sprawę, bo kosztuje ją to dużo nerwów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne perypetie Marysi Radosz (Aneta Zając) oraz jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Obie doświadczają w życiu zarówno radości, jak i smutku. Poznamy też kolejne losy mieszkańców Wadlewa, którzy wciąż borykają się ze skutkami udziału w reality show.

W tym odcinku

Emilka prosi Bartka, żeby uznał dziecko Alicji i Marcina. Mężczyzna jest zaskoczony tą propozycją. Julka próbuje namówić mamę, by pojechały na koncert same bez Wenerskiego. Zaskoczona Marysia niespodziewanie otrzymuje list polecony z sądu. Śmiałek stara się przekonać Emilkę, aby nie angażowała się tak bardzo w sprawę Alicji. Wie, że kosztuje to córkę dużo nerwów. Sołtys jest zły na Bartka, że zgadza się na szalone pomyły Emilki dotyczące ciężarnej Alicji. Arczi doznaje kontuzji, która uniemożliwia mu trenowanie Marty, Kingi i Lucynki. Może jednak liczyć na pomoc Roberta, który poleca im dobrego zastępcę. Adrian wydaje się dobrym trenerem. Nie przypada jednak do gustu Marcie. Kobieta wraz z Laurą ustalają, że obie mają nieudane życie prywatne i małe szanse na zmiany. Nie czują się jednak gotowe na randki. Marta, chcąc zmotywować kuzynkę, proponuje, żeby ta dała swój numer telefonu pierwszemu mężczyźnie, który wpadnie jej w oko. W zamian obiecuje zrobić to samo. Grażyna oznajmia Kacprowi, że odkupi część jego udziałów w klinice. Chce mieć decydujący głos przy podejmowaniu ważnych decyzji, dotyczących We-Medu. Kacper jest jednak zbyt pochłonięty sprawą Weroniki, by się tym zająć.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...